סושיאל קלאב (דיווחים מהארץ)

מאת oreldi @, Saturday, June 01, 2019, 09:19 (לפני 600 ימים)
נערך על ידי Gרר, Saturday, June 01, 2019, 21:17

הודעה ראשונה כאן בפורום. מודה, קשה לי להתרגל לפורום החדש...זה פחות יושב לי בזכרון ואני לא נכנס אליו באופן אוטומטי כמו שהיה עם הפורום בתפוז. מאמין שעם הזמן זה יהיה לי יותר אינטואיטיבי .

ולענייננו... סושיאל קלאב. גסטרו בר ותיק שנמצא בשד' רוטשילד בתל אביב אבל איכשהו היה אצלי מתחת לרדאר עד אתמול. 

למסעדה שני חללים , אחד בחוץ  ואחד בפנים. החלל בחוץ  לא מעוצב מדי, שולחנות על המדרכה, מפות לבנות על השולחנות אבל זהו בגדול.  בפנים- במבט ראשון מקום שנראה יותר כמו בר, שולחנות צפופים יחסית, חלקם מוגבהים, בר מלבני ארוך שתופס שטח גדול מהמסעדה. יש גם  קומה עליונה שם שקט בהרבה והשולחנות מרווחים יותר, שם אנחנו ישבנו. היינו עם הילד בן ה-3 והעדפנו מקום שקט יותר עם פחות הסחות דעת. ואכן הקטן, שביומיום הוא כמו אנרג'ייזר ללא גבולות, ישב שעתיים רצוף בלי לקום!


לעניין האוכל -

מנות ראשונות - סלסלת לחמים , חציל עם יוגורט וטחינה וסלט קפרזה 

הלחמים היו טובים, אבל בשביל 24 שקל ציפיתי לקצת יותר מ-4 פרוסות לחם. בצד הוגש  רוטב שמ"ז ועגבניות.

החציל והסלט היו טובים מאוד. החציל היה טעים, והסלט היה מכמה סוגי עגבניות, כולן טעימות ומתוקות והגבינה גם כן טובה. מה שכן יכלו להיות יותר נדיבים עבור מנה שעולה 52 שקל. 


עיקריות - ניוקי פטריות  ופרגיות עם פתיתים  (86 ו-82 שקל)

הניוקי זו המנה שאני הזמנתי. המנה היתה מצוינת. תמיד בניוקי אני חושש שהמרקם יהיה לא מוצלח. אבל כאן הניוקי היו רכים ונימוחים ונמסים בפה, הרוטב היה נהדר, מעט מתקתק אבל לא מדי, ויחד עם הפטריות ופרמזן זו היתה אחלה מנה. מנה נדיבה מאוד (גדולה מהסטנדרט של מנות ניוקי ממקומות אחרים ) וטעימה מאוד,

הפרגית היתה טובה, הפתיתים היו טעימים, היה בהם תיבול טוב  של ציר עוף... אבל עדיין פתיתים..


בקינוחים- עוגת גבינה וקינוח שוקולד בשם " אומפה לומפה".  שתי צליפות. עוגת הגבינה היתה בדיוק כמו שצריך, לא מתוקה מדי, אבל עדיין טעימה ועשירה. 

הקינוח השני כלל שוקולד בכמה מרקמים- פירורי עוגת פאדג', מוס שוקולד, טוויל שוקולד, גלידת שוקולד. המוס היה נהדר, גם טוויל השוקולד, היה שם מליחות מפירורי העוגה וגם טעם אלכוהולי בקינוח. אהבתי את השילוב של המלוח והאלכוהול עם השוקולד. ניכר שיד טובה הכינה את הקינוח עם מחשבה וזה לא קינוח מהסוג "בוא נעמיס מלא שוקולד במנה ונסגור עניין".


לסיכום - רוב המנות היו טעימות מאוד. ניכר שיש כאן יד טובה. המחירים מעט יקרים מהסטנדרט, אבל לא הרגשנו ששודדים אותנו.  בהחלט מדובר במקום טוב לבילוי, רק קחו בחשבון את האווירההשירשור המלא:

 

powered by my little forum