ועוד קצת יום הולדת - לחמנינה (דיווחים מהארץ)

מאת Gרר @, Saturday, July 11, 2020, 20:32 (לפני 1376 ימים)
נערך על ידי Gרר, Sunday, July 12, 2020, 09:16

בבוקר של יום ההולדת הלכנו עם הקטנה לנשנש פחממות ב"לחמנינה" שבקרמניצקי, תל אביב. עבדתי קרוב ל-15 שנה באיזור והאמת שלא הרבה השתנה. קצת מתיחות פנים לכמה בניינים. מספר המזגנים בבניין של חברת חשמל הכפיל את עצמו. ולחמנינה, שכשכעבדתי שם עדין היתה מקום מחתרתי בבית בשכונת ביצרון ממשיכה לעשות חיל. 

אחת הבעיות במקומות האלה זה איך לבחור את המנות? מבחינתי תארזו לי את כל הויטרינה וזהו.

בכל זאת נאלצנו לבחור, ולהלן מצעד המנות על פי סדר הנאה יורד

בריוש גבינות שהקטנה הזמינה - מעולה. כן, שוב הקטנה שלנו מוכיחה חושי בחירה חדים בכל הקשור למלוחים...

הכריך של האישה - בעיקר בזכות לחם הדגנים המשובח

הבראוני שוקולד של הקטנה - לא צולם, אבל היה התענגות של שוקולד במרקם מושלם. הייתי מוסיף אולי איזה אגוז וחצי כדי לשבור קצת את המונוטוניות אבל באמת שעל הבראוני עצמו אין תלונות.

קרואסון פטיסרי ופירות יער - אפשר לראות אותו בויטרינה - גם כן מעולה. 

ככה ככה - בריוש ארטישוק וכרישה. אפשר לראות אותו בויטרינה ליד הבריוש גבינות. היה לא רע, אבל המילוי היה פחות מושלם מהבריוש גבינות של הקטנה. הרגיש לי קצת שהארטישוק והכרישה "הולכים מכות" שם בפנים.

הפחות מוצלחות:

קרואסון סלמון - ההזמנה שלי - לא אהבתי את השילוב של הביצה והסלמון והקרואסון עצמו קצת הלך לאיבוד שם. 

סוגר את הרשימה - קרואסון פיסטוק. ההוכחה שלא כל מה שנראה טוב גם נטעם טוב. מנה שלא היתה ראויה להגשה לדעתי. מאפה שהרגיש כמו קרואסון ששכחו אותו יומיים בויטרינה ומילוי שהרגיש כמו גירסה לא מוצלחת של מרציפן. לשאלה הקבועה של חתולית - לא הערנו על המנה, כי גם ככה היינו מלאים וזה כבר לא היה ממש משנה... פשוט השארנו והלכנו. 

למי שכמוני לא מת על ארוחת בוקר של חביתה-סלט-גבינות (אלא אם היא ממש ממש מיוחדת) ומעדיף תמיד את ארוחת הבוקר שלו עם 70% פחממות - האופציה של לחמנינה מספקת לגמרי את הסחורה. הסניף של קרמניצקי נחמד. אם יושבים עם הפנים לשדירה ועם הגב למזגנים של חברת חשמל אז בכלל ההנאה מושלמת וכמובן שגם אפשר לארוז ולקחת לשדירה הנחמדה של ביצרון ולשבת על אחד הספסלים שם. 


powered by my little forum