סושיאל קלאב (דיווחים מהארץ)

מאת oreldi @, Saturday, June 01, 2019, 09:19 (לפני 1783 ימים)
נערך על ידי Gרר, Saturday, June 01, 2019, 21:17

הודעה ראשונה כאן בפורום. מודה, קשה לי להתרגל לפורום החדש...זה פחות יושב לי בזכרון ואני לא נכנס אליו באופן אוטומטי כמו שהיה עם הפורום בתפוז. מאמין שעם הזמן זה יהיה לי יותר אינטואיטיבי .

ולענייננו... סושיאל קלאב. גסטרו בר ותיק שנמצא בשד' רוטשילד בתל אביב אבל איכשהו היה אצלי מתחת לרדאר עד אתמול. 

למסעדה שני חללים , אחד בחוץ  ואחד בפנים. החלל בחוץ  לא מעוצב מדי, שולחנות על המדרכה, מפות לבנות על השולחנות אבל זהו בגדול.  בפנים- במבט ראשון מקום שנראה יותר כמו בר, שולחנות צפופים יחסית, חלקם מוגבהים, בר מלבני ארוך שתופס שטח גדול מהמסעדה. יש גם  קומה עליונה שם שקט בהרבה והשולחנות מרווחים יותר, שם אנחנו ישבנו. היינו עם הילד בן ה-3 והעדפנו מקום שקט יותר עם פחות הסחות דעת. ואכן הקטן, שביומיום הוא כמו אנרג'ייזר ללא גבולות, ישב שעתיים רצוף בלי לקום!

לעניין האוכל -

מנות ראשונות - סלסלת לחמים , חציל עם יוגורט וטחינה וסלט קפרזה 

הלחמים היו טובים, אבל בשביל 24 שקל ציפיתי לקצת יותר מ-4 פרוסות לחם. בצד הוגש  רוטב שמ"ז ועגבניות.

החציל והסלט היו טובים מאוד. החציל היה טעים, והסלט היה מכמה סוגי עגבניות, כולן טעימות ומתוקות והגבינה גם כן טובה. מה שכן יכלו להיות יותר נדיבים עבור מנה שעולה 52 שקל. 

עיקריות - ניוקי פטריות  ופרגיות עם פתיתים  (86 ו-82 שקל)

הניוקי זו המנה שאני הזמנתי. המנה היתה מצוינת. תמיד בניוקי אני חושש שהמרקם יהיה לא מוצלח. אבל כאן הניוקי היו רכים ונימוחים ונמסים בפה, הרוטב היה נהדר, מעט מתקתק אבל לא מדי, ויחד עם הפטריות ופרמזן זו היתה אחלה מנה. מנה נדיבה מאוד (גדולה מהסטנדרט של מנות ניוקי ממקומות אחרים ) וטעימה מאוד,

הפרגית היתה טובה, הפתיתים היו טעימים, היה בהם תיבול טוב  של ציר עוף... אבל עדיין פתיתים..

בקינוחים- עוגת גבינה וקינוח שוקולד בשם " אומפה לומפה".  שתי צליפות. עוגת הגבינה היתה בדיוק כמו שצריך, לא מתוקה מדי, אבל עדיין טעימה ועשירה. 

הקינוח השני כלל שוקולד בכמה מרקמים- פירורי עוגת פאדג', מוס שוקולד, טוויל שוקולד, גלידת שוקולד. המוס היה נהדר, גם טוויל השוקולד, היה שם מליחות מפירורי העוגה וגם טעם אלכוהולי בקינוח. אהבתי את השילוב של המלוח והאלכוהול עם השוקולד. ניכר שיד טובה הכינה את הקינוח עם מחשבה וזה לא קינוח מהסוג "בוא נעמיס מלא שוקולד במנה ונסגור עניין".

לסיכום - רוב המנות היו טעימות מאוד. ניכר שיש כאן יד טובה. המחירים מעט יקרים מהסטנדרט, אבל לא הרגשנו ששודדים אותנו.  בהחלט מדובר במקום טוב לבילוי, רק קחו בחשבון את האווירה

איך שכחתי את ההמבורגר...

מאת oreldi @, Saturday, June 01, 2019, 16:50 (לפני 1782 ימים) @ oreldi

לילד הזמנו המבורגר עם צ'יפס. אין מנות ילדים למעט פסטה עגבניות, ובכלל הוא מעדיף מנות שכוללות צ'יפס. 78 שקל. 

תחילה הצ'יפס. הצ'יפס מהזן הדקיק. נחמד אבל פחות חביב עלי בגלל שלא מרגישים פריכות.  הילד זלל, העיקר. 

את ההמבורגר ביקשתי מדיום וול וכך הוא הגיע. קציצה יפה במשקל 250 גרם להערכתי. בשר קצוץ גס. טעם בשרי טוב, למרות שהיה יבש בחלקו כאמור בגלל מידת העשיה הבשר הרגיש איכותי. לא מדהים אבל גם לא נפילה. ציון 7-8. כזה שניתן למצוא במוזס למשל, בסניף מוצלח שלהם. הילד משום מה העדיף את הצ'יפס והלחמניה אז אני טיפלתי בבשר.

הלחמניה לצערי היתה יבשושית וגם קטשופ ומיונז לא הצילו אותה מיבשושיותה. 

תודה על דיווח הבכורה! איזה כיף :-)

מאת Gרר @, Saturday, June 01, 2019, 21:15 (לפני 1782 ימים) @ oreldi
נערך על ידי Gרר, Saturday, June 01, 2019, 21:18

גם בוב כתב על המסעדה לא מזמן בבלוג שלו. הם עובדים בלי יותר מדי באזז הרבה שנים ורק על זה מגיע שאפו בארץ הסגירות...

תודה על דיווח הבכורה! איזה כיף :-)

מאת oreldi @, Sunday, June 02, 2019, 08:21 (לפני 1782 ימים) @ Gרר

את הדיווח של בוב גם אני קראתי והוא הפחיד אותי קצת...אבל אצלי זה היה דפנטלי אחרת. 

קולולול, דיווח בכורה :-)

מאת החתולית @, Sunday, June 02, 2019, 06:24 (לפני 1782 ימים) @ oreldi

ארוחה בסדר, אבל נדמה לי שבמקום כמו סושיאל קלאב, מצפים לטיפה יותר. אולי אני טועה.

קולולול, דיווח בכורה :-)

מאת oreldi @, Sunday, June 02, 2019, 08:18 (לפני 1782 ימים) @ החתולית

יצאתי דווקא מסופק. אני אישית ציפיתי שיהיה אוכל טעים, יד טובה, וחומרי הגלם יהיו טובים ...לא קיבלתי תחושה מקריאת התפריט ומביקורות שהם מכוונים ליותר מזה.  אז נכון, באף מנה לא היה "שפיץ", אבל אותי זה סיפק. 

יתכן גם  שבחרנו את המנות היותר משעממות ...התפריט רחב וניתן למצוא מנות, שלפחות מהקריאה של התיאור שלהן בתפריט עושות רושם שיש בהן משהו יצירתי.

:+1:

מאת החתולית @, Sunday, June 02, 2019, 16:33 (לפני 1781 ימים) @ oreldi

סושיאל קלאב

מאת inבאלי @, Thursday, June 06, 2019, 21:11 (לפני 1777 ימים) @ oreldi

תודה על הדיווח.

ללמעט הניוקי(שבעיני זו אמנות להכין אותם במרקם הנכון) הרושם הוא של ארוחה "בסדר, ותו לא.

זו היתה ארוחה טובה וטעימה

מאת oreldi @, Friday, June 07, 2019, 09:41 (לפני 1777 ימים) @ inבאלי

להבדיל נניח מארוחה בינונית/סתמית. למשל ההמבורגר,הוא היה טעים וניכר שבשר היה טוב, להבדיל ממקומות אחרים שהבשר בינוני והטעם חלוש. מבחינתי  זה מספק. זו לא מסעדת שף שהיו לי ציפיות ליותר מזה